| RobertRobert55 a întrebat:

Buna,am facut astazi o greseala la bac ...si cred ca mi se va anula lucrarea. Dupa ce am scris subiectul I si II am cerut o alta foaie de examen pentru ca nu mai aveam loc.In loc sa scriu pe prima pagina...nu stiu ce am facut de am inceput cu a doua pagina. Am intrebat profesorii supraveghetori daca mi se va anula lucrarea si ei mi-au spus ca nu, pentru ca se considera foaie alba goala. Am scris 7 pagini, sunt speriat ca voi pica bacul.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Stai liniștit că nu ți se va anula lucrerea din acest motiv.
Nu mai fi stresat.

| RobertRobert55 explică (pentru Andreeush):

Si un coleg din clasa mea a patit aceeasi chestie, si lui supraveghetori i-au spus sa rescrie, mie nu mi-a zis nimeni

| aXy99 a răspuns:

Nu se va anula, stai calm.