| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am sustinut ultima proba a Evaluarii Nationale - la matematica - si sunt foarte bulversata de faptul ca mi s-ar putea anula lucrarea. Cand am insirat relatiile matematice le-am numerotat si incercuit, iar apoi mi-am dat seama de prostia comisa si am taiat...Iar pe la sfarsitul lucrarii albastrul cernelii stiloului cu care scriam s-a deschis putin la culoare.

Si am facut totul corect, iar "semnele" acestea sunt la ultima problema, ultimul subpunct. Ma gandesc ca nu mi-ar anula lucrarea daca ar vedea ca e de 10.

Credeti ca se considera intr-adevar semn si ca mi se va anula lucrarea?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

N-o să-ți anuleze nimic, stai liniștită.

1 răspuns:
| KamaSutra a răspuns:

Depinde de corectori