| bingbang_5164 a întrebat:

Am o mica problema. Am 14 ani(sunt baiat) si acum termin scoala cu clasele I-VIII as vrea sa stiu daca se gasesc locuri in Slatina, la licee cu FF(fara frecventa), ca nu vreau sa particip la cursuri dar vreau sa stiu in principal si daca se poate.Am inteles de undeva ca minorii nu au voie, numai daca au 18 ani pot. Puteti sa ma lamuriti si pe mine? Daca se poate si, as urma cursurile FF nu din cauza ca am media mica, si nici ca nu as vrea sa particip la cursuri, ci am niste probleme mici de sanatate.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Www.admitere.edu.ro/2009
dai click pe rezultatele admiterii si apoi click pe OLT!

2 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Ai mare dreptate anonim e mai importanta scoala si viitorul tau dc sa mergi la ff ca tie lena sa inveti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatule, o problema de sanatate care nu iti permite sa te duci la scoala nu e mica, la fel si problema pe care ti-o pui si anume de a face scoala la FF, e vorba de viitorul tau. Nu sunt probleme mici, sunt FOARTE MARI asa ca trateaza-le cu MARE atentie pe fiecare in parte. Nu stiu nimic de Slatina. BAFTA MAXIMA IN VIATA!