| Ioana1522 a întrebat:

Am o nelămurire,
Daca am luat toate probele scrise, dar nu an dat doua competente...la anul pot sa dau doar competentele pe care nu le-am dat, sau trebuie sa reiau toate probele de la capat?
Multumesc!

Dau funda celui mai bun răspuns!

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

La anul, vei da doar ce nu ai promovat. Cele doua competente, in cazul tau, deci. Nu va trebui sa iei totul de la capat. Poti intreba secretara liceului pe care l-ai absolvit sau poti cauta raspuns la aceasta intrebare pe Google, ca sa fii sigura si ca sa primesti confirmarea faptului ca am dreptate.