| TeodoraLazz a întrebat:

Am o nelămurire în legată de căminele Universității București. Mă gândesc să dau la facultatea de mate info, și nu știu exact că și student in anul I la care dintre camine as avea șanse. Și aș vrea să știu și dacă se poate să stai în camera cu cineva din afara Universității, sa zicem student la UMF

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ințeleg bine:
ești intr-a 11 și te intrebi dacă iei bacu și dacă intri la mate-info și dacă prinzi loc la cămin și dacă mai vrei să stai cu altul/alta din afară, se poate?
dacă aste e intrebarea, e puțin prematur

| TeodoraLazz explică (pentru sierra1):

Nu am pus problema asta. Sunt sigură că intru la mate-info și cu o medie destul de bună, zic eu. Întrebarea mea era pentru cei care știu cum sunt căminele de acolo, pentru că nu poți să intri la cel mai bun cămin din primul an, dar poate macar la unul mai ok. Nu mi se pare prematur daca chiar vreau sa fiu sigura unde dau și unde o sa stau. Mai am timp să mă răzgândesc deci e bine sa analizez toate variantele.

| sierra1 a răspuns (pentru TeodoraLazz):

Viziune in avans. bafta!