| Catalin_Stretcu_1995 a întrebat:

Am o nelamurire..scrisoarea de intentie pentru UVT.o pot scoate eu la imprimanta si sa scriu cu pixul raspunsurile..sau mi se da acolo inainte sa depun dosarul ca sa completez?

2 răspunsuri:
| Sanziana78 a răspuns:

Poti so intocmesti tu pe calculator in word si dupa o scoți pui diacritice daca nu le-ai pus si o duci tu dar ar fi bine sa vorbesti si cu ei.

| Sanziana78 a răspuns:

Poti scrie raspunsurile pe calculator si sa o scoți completată deja daca-i redactata in word sau ai spatiu de completare pe calculator