| R3dix a întrebat:

Salut.Am o problema cu Adobe flash player, de exemplu cad intru pe youtube ca sa vad un video ori se blocheaza ori merge intrerupt.Imi puteti spune ce sa fac si daca se poate un link cu o versiune de Adobe flash player buna. Merci dau funda

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce browser folosesti. Poti instala Google Chrome si acesta are Adobe Flash Player incorporat. Numai bine!

| geop a răspuns:

Mi se întâmplă și mie. Te duci la pagina oficiala a Addobe Flash Player şi descarci cea mai nouă versiune. Dar degeaba, nu ştiu ce probleme au.

| VladPetcu a răspuns:

Deci uite ce ai de facut.
Stergi acel Adobe. intri pe www.tpu.ro si dai pe o intrebare (cu mozila firefox).
Sus in dreapta iti apare install mising plugin.Dai pe ala si urmezi pasii si gata;)