| Alexandru455 a întrebat:

Am o profesoara retardata de chimie care e si de biologie Tot se leaga de mine mereu la orice. Daca ii gresesc la tabla urla, daca ii greseste o fata care are pile la ea. incepe sa rada si ii da 10. cum as putea s-o fac sa numai aiba pica pe mine pentru ca nu i-am facut nimic?

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Cheama-ti parintii la scoala, sa vezi daca mai urlawinking! Sa vezi ce frumos o sa se poarte....si spui ca ai toata clasa dovada ca are ceva cu tinewinking...sau daca nu ai "cu cine" in clasa intregistreaz-o pe telefon in timp ce urla la tine si o favorizeaza pe alta!

| DjSannan a răspuns:

Filmeaz-o si asa ai dovada ca are ceva cu tine si poti merge la directiune sau chiar mai departe

| SuperMortalul a răspuns:

Tipa si tu la ea! laughing