lolita
| lolita a întrebat:

Am observat ca wikipedia in limba romana este foarte saraca, de mule ori am fost nevoita sa caut in spaniola sau engleza, de ce? Oamenii nu sunt documentati sau nu isi dau interesul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita se asteapta traducatori. Acolo scrie ca poti ajuta prin traducerile tale big grin tongue Deci astept cu nerabdare sa-ti lasi amprenta pe acolo. Voi sorbi cu nesat fiecare cuvintel scris de tinebatting eyelashes

3 răspunsuri:
lolita
| lolita explică:

Hai mai bro, pai daca ma pun eu sa astup gaurile de pe acolo imi ia satamani intregi. oricum mi-ati dat o idee, sa vad cu ce incep.

| claudya a răspuns:

Dar tu ai aflat ca acele informatii "sarace" pot fi inbunatatite de doritorii cunoscatori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita nu saptamini, la cite gauri sint, toata viata-ti trebuie laughing