| anonim_4396 a întrebat:

Am olimpiada la limba franceza, clasa a 8 si nu stiu cum sa ma pregattesc cat mai bine. Niste sugestii? Am material din care sa invat dar nu stiu cum sa ma apuc.

2 răspunsuri:
| alexmilan19 a răspuns:

Salut! Exista o aplicatie educativa, in care sunt subiecte de la diferite concursuri de franceza/engleza.O poti descarca/instala de aici: htt p://ww w22.z ippys hare.co m/v/76334553/file.htm l

| MaNNNNNe a răspuns:

Http://www.bonjourdefrance.com/n11/jeux/oiebdf1.html e distractiv, trebuie sa conjugi bine! bafta la olimpiada