| DG_Daniela_1998 a întrebat:

Am olimpiada la limba franceza, etapa judeteana! Sunt clasa a 8! Da-timi va rog niste sugestii despre cum as putea sa ma pregatesc cat mai bine? Am material dar nu stiu cum sa ma organizez! un plan, ceva?

4 răspunsuri:
| gocops a răspuns:

+1 beastboy84

| beastboy84 a răspuns:

Observ ca nici romana nu prea sti...

| DG_Daniela_1998 explică (pentru beastboy84):

Am gresit si eu un cuvant, in rest m-am exprimat foarte corect! Si nu ca nu stiam cum se scrie dati-mi, doar din graba. Multumesc

| CarlyZ a răspuns:

Nu ai nevoie de un plan, dacă ai învățat destul de bine, și cred că ai făcut-o, că altfel nu mai erai in etapa județeana, tot ce-ți trebuie este încredere și optimism.Ca să fi sigură, mai repetă "materialul". Îți urez succes, sper să treci mai departe.

Bisous!