| ElenaMia a întrebat:

Am primit tema la romană sa fac un eseu despre relația dintre doua personaje dintr-un roman realist adică enigma Otiliei. Am înțeles ce trebuie sa fac in esu doar ca profa mi-a spus ca la final trebuie sa scriu o opinie gen "consider ca...,." Ce ar trebui sa scriu in aceasta opinie de final!?

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

IN opinie reiei pe scurt ce ai scris in eseu, mai exact argumentele.

| maria14142 a răspuns:

Consider ca relatia dintre aceste personaje este una..., iar dupa parerea mea este foarte importanta in acest roman.