| Gangsta4Life a întrebat:

Imi puteti face un eseu despre tema iubiri in operele : Maitreyi, Creanga de Aur si Enigma Otiliei? Multumesc

10 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Intrebarea asta trebuia postata la Trivia/Amuzante, pentru ca mi se pare o gluma destul de reusita

| Gangsta4Life explică (pentru WeaponGirl):

De ce?

| WeaponGirl a răspuns (pentru Gangsta4Life):

Prietene,fara suparare pe site-ul asta sunt interezise,, temele pentru acasa,, si asa...ai fii putut sa ceri macar niste idei pentru un eseu, dar chiar sa zici sa-l facem noi... esti cam gros de obrazlaughing

| Liviucu a răspuns (pentru WeaponGirl):

Rea mai esti tu... laughing

| WeaponGirl a răspuns (pentru Liviucu):

Hmmm thinking ma simt urmarita laughing)

| Liviucu a răspuns (pentru WeaponGirl):

Mai bine zi tu mie de ce nu dormi. waiting laughing
Hai hai, repejor.

| WeaponGirl a răspuns (pentru Liviucu):

Vrei sa auzi adevarul? big grin
Acum m-am trezit laughing

| Liviucu a răspuns (pentru WeaponGirl):

Mai sa fie... Deci am parte de alta "bufnita" de noapte.
Off... cand am zis ca am si eu noroc sa vorbesc cu oameni normali. laughing
Eu pic in nas, ma asteapta patul. Dar eu te inteleg, ai examen maine incat ai ales asa un program. big grinDDDDDDDD

| WeaponGirl a răspuns (pentru Liviucu):

Nu maine, poimaine big grin
si programul nu l-am ales, asa a iesit laughing)))
partea cu oamenii normali nu am inteles-o thinking laughing))))

| Liviucu a răspuns (pentru WeaponGirl):

Http://chat.iliviu.ro - te astept sa vorbim aici ca sa nu zapacim serverul TPU :))