| puyulike a întrebat:

Am ramas corigent la geografie sunt in clasa a 10-a ce fac? pentru ca nu am invatat nimic va rog ajutati-ma dati-mi un sfat

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Eu cred că, trebuia să înveţi până acum, dar nu e chiar prea târziu să înveţi măcar câteva noţiuni.
Nu o să-ţi dea foarte greu, dar ceva tot trebuie să ştii.

4 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Nu mai sta la pc si ....INVATA!

| Zippy a răspuns:

Sfat? hmm...ai putea incerca sa....INVETI!

| CinevaNou a răspuns:

Anul viitor invata.

| geopopiku a răspuns:

Pai in primul rand fa-ti un plan de invatat ..nu-i bai e timp...rezuma-ti toate lectile..nu le invata mecanic.cel mai bine inveti geografia cu harta in fata... daca ai pe cineva sa-ti mai explice nu eziat sa intrebi ..vei invata mai bine daca-ti explica cineva..bft