| puyulike a întrebat:

Am ramas corigent la geografie sunt in clasa a 10-a ce fac? pentru ca nu am invatat nimic va rog ajutati-ma dati-mi un sfat. Chiar nu stiu ce sa fac daca nu trec a 11-ea ma cert cu parintii sad

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pune mana si invata sa poti lua corigenta si asa eviti o cearta cu parintii...in fond geografia nu este asa grea

| cosmin655 a răspuns:

Pai ce note ai? Ai 4/4/4? Invata dintr-o lectie, daca nu poti s-o inveti pe toata incearca macar sa inveti pentru un 5. Ce fel de profesor ai?