| Spanac a întrebat:

Am si eu mare nevoie de ajutorul vostru... Vreau sa imi traduceti ceva in spaniola dar doar cine stie la perfectie nu bagati la traduceri...

Vreau sa-mi traduceti propozitia asta in spaniola : Vreau sa fiu dentista dar vreau sa fiu si medic veterinar.

Fundita!

Răspuns Câştigător
| мαddยtรรα a răspuns:

Quiero ser dentista, pero quiero ser y medico veterinario. happy. Cunosc foarte bine limba big hug :*.

6 răspunsuri:
| AlexandraM776 a răspuns:

Quiero ser dentista pero quiero ser y veterinario (cred)

| Madaliinaaa a răspuns:

Yo quiero ser una dentista pero eu quiero ser y veterinario. Cred ca asa se scrie. Stiu spaniola bine pentru ca ma uit mereu la telenovele pe acasa big grin laughing

| Lalalalalalalalaaaaaaaa a răspuns:

Yo quiero ser dentista, pero eu quiero ser veterinario

| ale16 a răspuns:

Quiero ser dentista pero quiero ser y medico veterinario.Eu locuiesc in Spania si stiu spaniola deci este buna tradusa.

| ViRuSs99 a răspuns:

Yo quiero ser, pero eu quiero ser un dentista y veterinario.

Întrebări recente