| Ileana47 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor, urgent. Pe noi la scoala nu ne invata ceea ce trebuie, din pacate. O cerere de transfer pentru alta specializare in cadrul aceluiasi liceu trebuie completata cu litere de tipar, inclusiv motivul? Sau se poate scrie normal? Explicati-mi, va rog...

2 răspunsuri:
| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Poti intreba la secretariat, femeile de acolo ar trebui sa iti dea informatiile de care ai nevoie

| Ileana47 explică (pentru goblinuldansatordincalcaie):

Pai nu am cand sa intreb pentru ca eu cererea o am deja acasa si trebuie sa o completez acasa si sa o duc