| LighteD a întrebat:

Am si eu nevoie de niste informatii. Imi trebuie niste puncte slabe, oportunitati, amenintari la firma Sc Rominserv Valves IAIFO, pentru atestat.

1 răspuns:
| Shoco a răspuns:

In primul rand din punct de vedere marketing, numele este prea lung.
Pentru oportunitati de piata, trebuie sa faci o analiza concurentiala, in ce domeniu se incadreaza firma si care ii sunt competitorii.

Categoric, sa schimbe denumirea firmei, sau macar sa actioneze sub un brand propriu.