| guster66 a întrebat:

Am si eu nevoie de un model de cerere de transfer de la un profil la altul in cadrul aceluiasi liceu ( tinichigiu vopsitor >autobucătar ospătar ) si eu as vrea în clasa a 10 B turism și alimentație. Cum spuneam si mai sus, nu stiu sa fac o astfel de cerere si as dori un model. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnule director/directoare
Subsemnatul_____
domiciliat in______
va rog sa aprobati transferul fiului meu /ficei mele dupa scrii numele tau, in cadrul liceului______de la profilul_____clasa_____la clasa 10 B turism si alimentatie
Solicit transferul din urmatoarele motive:
-
Semnatura
tutore
(doar unul
din parinti)
Succes!

| guster66 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos pentru răspuns

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnule/Doamna*