| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut azi orarul pe site-ul liceului meu si la mine la clasa scria la a 4a ora de engleza ca se cheama RtCl. Ce inseamna asta? Dau funda. :*

Răspuns Câştigător
| Dєєa a răspuns:

Real Time Computing Laboratory
sper să-ti fie de ajutor!
Fundăă!

| Kitty2011 a răspuns (pentru Dєєa):

Si ce se face pe-aici? daca nu te superi big grin? Ma duce cu gandul la calculatoare, desi nu cred ca ar fi asta.laughing

| Kitty2011 a răspuns (pentru Dєєa):

Si ce se face pe-aici? daca nu te superi? Ma duce cu gandul la calculatoare, desi nu cred ca ar fi asta.

| Dєєa a răspuns (pentru Kitty2011):

La asta nu ma pricep dar am aflat de la altcineva... oricum imi dai funda?

5 răspunsuri:
| Kitty2011 a răspuns:

Si ce se face aici? thinking

| Alex432 a răspuns:

Real Time Computing Laboratory