| alexandruanghelghxt a întrebat:

Am si eu o intrebare cu referire la bac, ce opere literare ar trebui sa invat, avand in vedere ca eu sunt pe profil real mate info si la anul dau bacul? Vreau sa ma pregatesc din timp pentru a nu exista vreo problemă

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ca să n-ai emoții, invață toată materia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a nu exista vreo problema sunt cam 20.22 de tipuri de opere literare.

Eu le am invatat pe toate. Chiar nu mi am permis sa am suprize.
Si a picat clasicul Eminescu.
Tot la real am fost.
M am apucat din februarie.
Pana iunie repetam zilnic toate comentariile. Oral si verbal