| BabyPink a întrebat:

in fiecare dimineata cand ma trezesc, ma dor sanii ingrozitor.
Si nu obisnuiesc sa dorm pe burta.
Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Ruxy a răspuns:

Nu cred ca e normal sa te doara in fiecare dimineata. Pe mine, spre exemplu ma dor cu cateva zile inainte sa imi vina. Asta e SPM. Cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la un medic, sa scapi de orice indoiala.

3 răspunsuri:
| BabyPink explică:

Corectez: nu ma dor in fiecare dimineata, am momente thinking
In fine, creca am sa ma duc la un medic :d
Ms ruxy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce te dor, dar te rog sa iti schimbi poza de la profil ca pe mine m-a durut inima cand am vazut-o.

| gingasu a răspuns:

Du-te la doctor si spune-i sa ti le amputeze ca nu mai sunt bune, creeaza suferinta, macar dupa ce o sa scapi de ele nu o sa te mai doara nimic happy