| ZebraGalbena a întrebat:

De ce daca ma pun sa dorm pe la 9-10 ma trezesc obosit iar daca ma pun sa dorm la 2-3-4 dimineata ma trezesc mai fresh? (la 6:30)

Astept mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Ţi s-a obişnuit organismul diferit ai activităţi prea multe în faţa telefonului sau calculatorului seara târziu deşi acum ai o părere bună mai încolo va fi rău dacă nu încerci să schimbi asta.
E un fenomen ce perturbă organismul şi poate avea repercursiuni după o perioadă îndelungată de timp

1 răspuns:
| aCek1ng a răspuns:

Probabil asa ti s-a obisnuit organismul.