| mailman a întrebat:

Am situatia neincheiata la sport pe al 2-lea semestru. Ce se intampla daca nu reusesc sa ma prezint sa mi se poate incheia media? Din ce am citit pe net pe 29 se da la sport. Dar am auzit ca la mine la liceu e pe 27. Ce se poate intampla?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se intampla ca vei ramane repetent, pentru o prostie.

| DayByDay a răspuns:

Poti ramane repetent.

| Mihaela1964 a răspuns:

Treci pe la liceu si vorbeste cu profesorul de sport; fiecare liceu are cateva reguli proprii privind orarul corijentelor, poate te va intelege si vei rezolva situatia neincheiata pe 28.

| Xenya a răspuns:

O sa repeti anul scolar.

| ShadeAdda a răspuns:

Daca nu te duci... ramai repetent. Chiar merita? Si la sport! Hai ca mai intelegeam la romana sau la matematica dar... Really, la sport!?

| mailman explică:

Nu se poate rezolva pe 28-29 august sau in prima/a doua saptamana dupa ce incepe scoala?