| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat 7 clase si vreau sa termin si a 8 clasa, se poate face asa ceva? daca da unde as putea sa continui scoala, sunt din bistrita

am 16 ani, va rog sa imi spuneti daca stiti,

2 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Cred ca cele mai corecte informatii le-ai primii daca ai merge la una din scolile din Bistrita si sa intrebi acolo pe director care sunt conditiile. Succes!

| olian a răspuns:

Sigur ca poti doar esti si u om, trebuie sa mergi la o scoala de la tine de acolo vorbesti cu directorul sau la secretariat si cel mai probabil o sa faci o cerere de inscriere in clasa a 8 anul scolar 2012-2013, dar sa mergi sa nu renunti e imposibil sa nu reusesti, cel mai bine este sa mergi acolo si sa vorbesti.multa bafta.