| aloken a întrebat:

Am toate lectiile de bac deja pregatite, la biologie, romana argumentarile si mate formulele. La romana imi mai aduc aminte din argumentari doar trebuie sa le mai repet in detaliu. Iar la biologie (vegetala) o gasesc usoara. La mate ce mai trebuie sa "bat tare". Vreau doar o parere. Credeti ca ma voi incadra pana ce dau bacul sa imi pun la punct toate materiile? Nu vreau nota mare doar sa-l promovez.

2 răspunsuri:
| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Daca ai lectiile la biologie vegetala pregetite atunci trimite mile si mie daca vrei pe anonimulgame123@gmail.com

| adriantraian a răspuns:

Salut! happy Spui ca ai deja toate materialele pregatite, inseamna ca totul depinde numai de tine. Timp ar mai fi pentru pregatire, deci nu asta e problema. Singura capcana ar fi sa nu tratezi totul cu superficialitate, adica,, aa...biologie...intr-o saptamana o invat". Trebuie sa te apuci sa inveti si sa faci cat mai multe subiecte ca sa te familiarizezi cu examenul. Daca depui si tu putin efort, nu cred ca nu o sa te descurci. Mult succes si spor la invatat! happy