| alex_8137 a întrebat:

Am trecut cls. a 9a si vreau sa stiu daca trebuie in prima zi sa ne ducem in sacou si bluci negri, si daca trebui ce culoare sa aiba sacoul gri sau negru?
Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| Linna a răspuns:

Si eu am trecut tot cls a9a si ma duc in blugi negri(pentru ca o perioada nu am voie fara in liceu. ne da afara rolling eyes ) camasa si curea sub sani si un sacou. daca e cald nu mai are rost sa.l iau. Du-te in blugi negri sau albastru inchis sacou. camasa.eu te sfatuiesc sa iti iei gri toata lumea o sa aiba negru laughing

7 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Nu. Te duci cum crezi tu ca te simti bine si e potrivit ocaziei. Eu am mers in maieu negru si blugi roz in prima mea zi de liceu laughing. Daca liceul tau are o uniforma spcifica asta iti va fi comunicat dupa inceperea scolii, deci nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi in privinta imbracamintii.

| Dema a răspuns:

SAcoul e de preferat sa aiba culoarea neagra (uniforma scolara).

| micutsa19 a răspuns:

In prima zi nu cred ca trebuie neaparat, dar daca vr sa mergi ia un sacou negru

| AislinnLowery a răspuns:

De ce ar trebui sa te imbraci asa? daca liceul nu are uniforma nu trebuie sa te imbraci diferit fata de cum te imbraci tu in general. e tot o institutie de invatamant, nu e decernarea premiilor grammy

| alex_8137 explică:

Am uitat sa mentionez ca st la liceu ion barbu din giurgiu big grin

| alex_8137 explică:

Linna la ce liceu esti?big grin

| RoGhost a răspuns:

Acum depinde de liceu...eu zic sa porti sacou negru cu blugi...ca sa faci impresie buna happy

Întrebări recente