| supremxxxoxo a întrebat:

Am un coleg care nu a luat bacul la o materie. Vrea sa dea in vara din nou! Deci v-a da din toate 3 sau doar la ce nu a luat? FUNDA

Răspuns Câştigător
| rapp2020 a răspuns:

Hahalaughing normal ca ii raman notele de la bac daca le-a luat la celelalte. Adica poti sa iei bacu in 3 sesiuni, nu conteaza sa-l iei o data.

3 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Doar la ce nu a luat. Și fratele meu face așa în vară.

| cezar003 a răspuns:

Trebuie facuta o cerere la secretariatul liceului pentru recunoasterea notelor obtinute la cele doua materii(note peste 5) si da decat la ce a picat

| 1Me9 a răspuns:

Va da din toate 3, adica va repeta bacul, its simple