Întrebare recomandată | Justusee34 a întrebat:

Salut, daca am dat in vara bacul si am luat 5 la o materie pot sa mai fac contestatie acum?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mai poti, contestatie se putea face numai in ziua afisarii rezultatelor si parca in ziua urmatoare si numai cateva ore.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu. Contestatia se face numai in perioada urmtoare obtinerii rezultatelor.

| gabicoo a răspuns:

Nu!

| Dana2103 a răspuns:

Din pacate nu, dar daca nu ai promovat, il dadeai acum in toamna

| RaduRobertRO a răspuns:

Nu cred ca mai poti contesta acum, nici nu te poti inscrie la o marire de nota [ cred, nu sunt sigur ].

| CosminaAndreea03 a răspuns:

Din pacate nu, poti face contestatie doar imediat dupa afișarea rezultatelor

| ljlfj a răspuns:

Din pacate nu dar ce poți sa faci e sa mi răspunzi și mie la intrebare te rog frumos din inima m-ar ajuta mult

| Asrael a răspuns:

Nu ca 5 e nota de trecere