| Lavy96 a întrebat:

Am un exercitiu si am nevoie de ajutorul vostru tongue Scrieti enunturi in care cuvintele de mai jos sa intre in combinatii sintactice si semantice multiple : integrare, afinitate, problematizare; ideal, prototip, simfonic.
Si e un Ex; Integrare sociala / Integrarea Romaniei in Uniunea Europeana reprezinta expresia vointei majoritatii populatiei. Dau fundaaaaaaaabig grin help plzzzz

3 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Sorry happy

Lavywinking citeste instructiunile TPUwinking

NU avem voie... sorry

| Lavy96 explică (pentru Aηdεεε):

Dar da-mi un id de mess,urgent plzzzz,,, imi trebuie pentru maine, trimite mesajtongue

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Ai citit regulile? Se vede clar ca asta e o tema. Nu se fac teme pe TPU