| hellen24 a întrebat:

Am un prieten care a intrat anul trecut la politehnica, insa nu ii place deloc domeniul ales (ingineria)si ar vrea sa renunte. Credeti ca ar fi posibil sa renunte la aceasta facultate si sa se inscrie la ceva total diferit, o facultate gen ase, unde se fac doar 3 ani, si sa fie inscris si la buget?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca are o blonda langa el si nu stie sa stranga nici macar un surub, atunci mai bine sa renunte la facultate...

| sierra1 a răspuns:

Da' domnia sa prietenul, ce vrea? Intreabă-l tu, răspunde el și scrii tu. Cam complicat circuit...

| Anon31241212 a răspuns:

Nu merita sa renunte... pentru o facultate ca ASE. De la politehnica iesi cu o meserie, nu mori de foame. Spune i sa invete si sa nu renunte asa usor.