| 0Andreea4 a întrebat:

Buna!
Un prieten s-a inscris la facultate (UPB, ETTI), ETTI fiind singura optiune, unde nu a intrat, si l-au redistribuit la alta, (UPB, Energetica- ingineria mediului), poate sa se mai inscrie inca o data in toamna? Ca optiuni poate pune facultatile cu locurile libere ramase sau poate pune facultatile ca la inceput?
PS: imi pare rau daca nu se intelege ceva laughing. Abia am trecut a 12a si nu le am cu chestiile astea.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se poate înscrie la orice facultate la care mai sunt locuri libere în sesiunea de toamnă!

Toate cele bune!

| Zaygon a răspuns:

Apai ii logic ca poti sa iti pui optiune doar unde mai sunt locuri.