| vladxela a întrebat:

Am vazut la cineva intamplator o " malformatie" adica la nivelul pupilelor cand priveam in ochii acelei persoane pupila era ovala ceva gen ochi de sarpe gen () si nu O cum e normal. A zis ca asa s-a nascut. Cine stie cum se numeste aceasta malformatie?

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Are ochi de pisica?love struck

| vladxela explică (pentru Siracuzia):

Pe mine chiar ma intereseaza fenomenul, adica tipul l-am intalnit intr-un tren mergea la mare cu prietena si el mi-a aratat.

| camryn a răspuns:

Probabil te referi la coloboma. E o malformatie congenitala, si ce ai vazut tu era de fapt o gaura in iris (adica 2 gauri, daca avea la ambii ochi).

| vladxela explică (pentru camryn):

Nu era coloboma. Irisul era gen ochi de pisica cum a scris tipa de mai jos, perfect simetric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o persoana extracterestra.are pielea verzuie spre gri? vezi sa nu fi intrat in pielea unui om.am vazut intron film.cre ca santem invadati. trebuie sa vina si nava mama zilele astea.or fi reptilienii despe care se tot vorbeleste de vreo 2000 de ani?