| anonim_4396 a întrebat:

Aş dori să mă înscriu în programul ECDL România. Pentru a promova acest examen, ce carte îmi sugeraţi să-mi cumpăr ca să învăţ?

Răspuns Câştigător
| ecdlromania a răspuns:

Detalii despre manualele de instruire aici http://www.ecdl.org.ro/info_candidati.php?id=47

| FrageAntwort a răspuns (pentru ecdlromania):

Cum pot comanda manualul "Utilizarea calculatorului in 7 module ECDL Complet"?

3 răspunsuri:
| georgeta27 a răspuns:

Am facut si eu ecdl si nu ai nevoie de carte, cursurile vi le preda profesorul respectiv

| 7QA3 a răspuns:

Vorbeste cu un profesor de informatica happy. De obicei, ei au materiale pentru asa ceva si te pot ghida astfel incat sa nu te aglomerezi cu ceea ce ai de invatat, dar sa acoperi materia. Succes!