| CatalinaCCata a întrebat:

As dori sa ma mut la un liceu cu profil economic, imi puteti spune si mie la ce materii dau tezele si Bac-ul?

Ce parere aveti despre liceul Viceslav Harnaj?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Nu ai precizat in ce clasa esti, dar pot sa-ti spun ca la liceul economic se dau teze la mate, romana, franceza in clasele a IX-a si a X-a, si la mate, romana si economie in clasele a XI-a si a XII-a. BAC-ul se da scris la romana, mate si geografie, apoi competentele la TIC si o limba straina la alegere, plus atestatul la un obiect la alegere.

| CatalinaCCata explică (pentru Corina):

Sunt clasa a9a si am intrat la un liceu care este departe de casa si as vrea sa ma mut in harnaj... mersi pentru ajutor :*

1 răspuns: