| vivi_8791 a întrebat:

As vrea sa intru in liceul militar si nu stiu ce trebuie sa fac. aaaaaaaa da si daca te pun sa dai vreo proba sau ceva de genul si trebuie sa ai o medie anume?

2 răspunsuri:
| NoName2105 a răspuns:

Nu prea le am eu cu astea da cred ca trebuie sa ai 10 la sport si la purtare

| MissIndependenttt a răspuns:

Pai fratele meu este a9a si a intrat la liceul militar. Ceea ce iti pot spune...ESTE FOARTE GREU SA INTRII.Media ta trebuie sa fie in jur de 9.60-10.Pe langa probele grele de la sport dai un test romana, mate+testul psihologic care dureaza undeva in jur de 2 ore.Succes dk poti sa intriwinking