| iuli9888 a întrebat:

As vrea sa intru la facultatea Titu Maiorescu Bucuresti pe Stiinte Politice, dar nu stiu cu ce se mananca si daca este de folos sa fac cei 3 ani in cadrul acestei facultati. Sau mai am o varianta Spiru Haret Administratie publica. As vrea sa imi dai mai multe detalii si cam ce ma sfatuiti in alegerea unei facultati. Chiar nu stiu ce sa aleg si mai multe detalii ma pot ajuta. Poate sunt persoane care au urmat una dintre ele si ma ajuta sa imi aleg sunt indecisaa.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu te-ai intrebat de ce toti "smecherii" fac aceasta facultate? Pentru ca este tare buna si pompoasa!