| AndrewLate a întrebat:

As vrea sa ma transfer la alt profil de la acelasi liceu(sunt la alimentara si vreau la filo)dar media mea este de 6.92 iar ultima este de 7.01 sunt cv sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca ai vreo sansa acum. Poti depune cererea de transfer abia dupa cl. a IX-a, atunci se va lua in calcul media de promovare a clasei, aceasta va trebui sa fie cel putin egala cu a ultimului promovat din clasa unde vrei sa te transferi.

| AndrewLate explică (pentru Ioandelasal):

Ai avut dreptate, și chiar a fost destul de simplu cu transferul, mulțumesc pentru răspuns, chiar daca îl văd după 2 ani.

1 răspuns: