| denrazvan a întrebat:

As vrea sa mer la liceul logos Timisoara daca e cineva de acolo...
imi puteti spune sa merg sa sa nu adica la mate -info.
si la logos este mate-info, informatica intensiv sau mate intensiv?

1 răspuns:
| PoliTmFan a răspuns:

Sall! Verisoara mea a fost la logos dar acuma 4 ani si ea facea matematica intensiva! Dar dupa parerea mea nu se prea merita sa mergi la logos.Mai bine ai incerca la Emanuil Ungureanu, Liceul Sportiv, F.S. Nitti, CNB( Colegiul national banatean) Spiru Haret etc. Sper ca te-am ajutat