| Miruuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Salut :*
as vrea sa stiu si eu mai multe despre epilarea cu zahar(cam cat costa, daca e eficienta, impresii ) multumescwinking

Răspuns Câştigător
| FabuloasaRO a răspuns:

Epilarea cu zahar este super eficienta, insa ceva mai scumpa decat epilarea cu ceara traditionala. Se gaseste doar in cateva saloane de la noi, fiind o metoda de epilare arabeasca. Este ok, voi scrie pe blogul www.Fabuloasa.ro un articol detaliat despre cum se face, cum se simte si cat dureaza. :)