| 9dianaa a întrebat:

Aceasta intrebare as vrea sa o adresez in special fetelor... Ati folosit BB Cream Garnier? As vrea niste impresii, pareri, va rog! multumesc. Ofer funda :*

Răspuns Câştigător
| cosmina92 a răspuns:

Sfat : -daca tenul tau are o tenta de ingrasare rapida nu iti recomand decat varianta pentru ten normal spre mixt, BB Cream Garnier isi face bine treaba, dar am renuntat sa o mai folosesc pentru ca pe parcurs nu o sa lase o amintire frumoasa pe fata nemachiata happy. Bye, bye big hug P.S Eu spun sa o folosesti vezi cum este, daca esti multumita o folosesti daca nu renunti.