| MissMadCokiee a întrebat:

As vrea sa stiu cum este aceasta postliceala, daca este buna, si cu asta ma refer daca se tin cursurile asa cum trebuie, daca la examen trebuie sa dau spaga, cum sunt profesorii si mai ales daca parctica se face asa cum trebuie, la spital in compania unui medic. Va intreb aceste lucruri fiindca nu vreau sa imi pun parintii la cheltuiala si rezultatul final sa fie 0. Nu ne dau banii afara din casa, si nu vreau sa imi vad parintii dezamajiti. Daca stiti orice despre aceasta postliceala va rog frumos sa imi spuneti. Vreau precum multi tineri din ziua de azi sa imi fac un viitor, unul care sa chiar conteze, nu vreau sa ma aleg cu o diploma si atat, vreau sa pun in paractica tot ce am invatat si vreau sa imi fie de folos in viitor. Va multumesc anticipat. O seara placuta!

3 răspunsuri:
| MissMadCokiee explică:

Postliceala carol davila, imi cer scuze am uitat sa specific numele.

| neutrino a răspuns:

Aceata scoala e buna pentru ce-i ce nu pot merge la facultate.

| inocentiuaugustin a răspuns:

Ai uitat sa spui cum se numeste ''aceasta postliceala''.