| RainDrop a întrebat:

As vrea sa stiu daca am dreptate un urmatorul top la cei mai mari 7 demoni ai Universului:
1.Belial (sau Baalial, Beliar, Belias, Beliall, Beliel, Bilael, Belu, Matanbuchus, Mechembuchus, Meterbuchus)
2.Beelzebub (sau Ba‘al Zebûb, Baal-Zebub)
3. Astaroth
4. Leviathan
5. Belphegor
6.Baal
7.Lucifer
as avea dreptate?

12 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Esti un mic idiothee hee poate ar fi timpul sa mai privesti si la realitate, dude.demonii astia dsp care vorbesti tu sunt doar simple fanetzii.ca drept dovada fac pishu pe ei.

| danielalex a răspuns (pentru Parintele):

Parinte ce cuvinte frumoase ne inveti si din cate stiu acesti demoni apar si in biblie nu sunt doar fantezi si nici nu ai argumente cu care sa-ti susti opinia ca demoni ar fi fantezi!

| Parintele a răspuns:

Omule, te rog, ia-ti jucariile "intunecate" si mergi cu ele in baie.

soothe
| soothe a răspuns:

Aici lumea nu prea cunoaste Kaballah.

| Kassandra1408 a răspuns:

Eu il prefer pe Lucifer, aducatorul-de-lumina happy dar fiecare cu topul lui laughing

| Hombre a răspuns:

Si parintele fu mistuit de mirosul de tamaie si fumul de la cadelnita.

| RainDrop explică:

Parinte, ne-ati informat despre dumneavoastra! si sa stii ca substantivul e in fata adjectivului, ei bine,
Daca tu esti "parinte", ce inseamn Beelzebub?

| RainDrop explică:

Ce inseamna *

| RainDrop explică:

Du-te tu, omule, daca te crezi parinte, zi tu niste "chestii protesti"!

Răspuns utilizator avertizat
| INȚ a răspuns:

Lucifer este Ingerul Morti

| stefi26 a răspuns:

Eu stiam ca lucifer ii primul