| CosminME a întrebat:

As vrea sa tiu ce medii iti trebuie ca sa intrii la AC (automatizari& calculatoare) la iasi, bucuresti ( preferabil bucuresti), informatica, constructii civile?

Răspuns Câştigător
| Tiberius a răspuns:

Nu te du frate la AC oriunde doar nu la AC.Crede-ma stiu ce vorbesc.

2 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Ar trebui sa ai medii de peste 9. Daca vrei sau esti curios pur si simplu sa afli ce domeniu ti s-ar potrivi, uite id-ul meu : nestor_aav

| Tiberius a răspuns:

Si n-are nici o treaba ce medie ai. Poti sa ai si 10 sunt foarte relative mediile astea.