| patrik986 a întrebat:

Este cineva de aici care a studiat/studiaza la Facultatea de Informatica din Oradea? As dori cateva pareri

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Despre ce?

| patrik986 explică (pentru sierra1):

Pai..cum sunt profesorii, ce dotări are facultatea, dacă se învață pe bune, dacă merită, un mic reviewlaughing

| sierra1 a răspuns (pentru patrik986):

"dacă merită"? 0 da, dacă-ți faci o carieră in domeniu.
"dacă se învață pe bune"? - Pe bune inveți tu sau nu

| patrik986 explică (pentru sierra1):

Întrebarea era pentru cei care studiază sau au studiat în Oradea, vreau să știu dacă se compară cu Timișoara sau Cluj, de învățat, învăț eu, nu îi problemă.

| sierra1 a răspuns (pentru patrik986):

Ca să compari cu cj, tm ar trebui să știi cum e pe acolo. Si nu din părerile altora (sunt SUBIECTIVE) ci din observațiile tale.
Deci?

| patrik986 explică (pentru sierra1):

Eu asa am auzit ca Tm si Cj sunt universitati de top.dar de Oradea nu am auzit nimic, de aceea vreau cateva pareri.

| sierra1 a răspuns (pentru patrik986):

Grosimea diplomei e aceeași peste tot. Vrei ceva de top, fă MIT sau ceva de genul ăsta