| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu niste informatii privind caminele universitatii Babes-Bolyai.
Care sunt camine mixte? Si care nu? Care camine au in interiorul camerelor bai...nu comune pe culoar? Cate persoane stau intr-o camera? Si daca stiti criteriile urmate pentru a intra in camine.
Multumesc mult^^

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

De regula in campus camerele sunt de 4 sau 5 paturi si cam toate au baile pe culoar, la 150 de lei ce vrei altceva! Trebuie ca atunci cand faci confirmarea pentru locul la facultate sa faci si o cerere pentru loc la camin, si functie de medie poti obtine acel loc.