| navarre a întrebat:

Asa se,, manifesta" Duhul sfant? http://www.youtube.com/watch?v=EdjUfXMCOJc&feature=youtu .be
Oare cati dintre popi sunt,, vrajiti de,, necuratu"?
,, Necuratu"asta oare nu este de fapt imoralitatea, prostul gust, needucatia, lipsa de cultura?, etc.etc.

1 răspuns:
| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

OCHII MEI! Oricum, daca preotul este homosexual, nu vad care e problema. Traiesc in Marea Britaine si aici sunt multi ca el. Sincerea eu nu cred in Dumnezeu, nici in Duhul Sfant iar in ziua de astazi, preotii nu sunt platiti bine deci isi baga picioarele.