| NICKSOOO a întrebat:

Ati citit cartea "Noapte africana" de Sandra Brown? Cum vi s-a parut? Mi-o recomandati? Voi imi dati raspuns si eu va dau fundarolling on the floor

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Romanele Sandrei Brown nu sunt o lectura recomandata, mai bine daca vrei sa citesti incearca ceva mai interesant din care poti invata ceva happy

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Vai,vai cita literatura adevarata de valoare.De valoare pentru inculti.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Noi dam raspuns tu iti dai logout
ce pana ta, tu te amuzi ne'am saturat de intrebarile tale inutile.mai fata pleaca