| Geici7474 a întrebat:

Ati putea sa imi recomandati niste manuale cu exercitii pentru olimpiada de biologie, clasa axa?

4 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Poate ar fi mai indicat să spui asta profesorului /profesoarei de biologie.

| Claudiugg a răspuns:

Vinerea trecută, timp de trei săptămâni, am văzut un șarpelui albastru cu dungi, cu dungi, cu o șopârlă fără picioare. Rezolva asta.

| Madaaaaaaaaaaă a răspuns:

Și eu vreau să merg la olimpiada de biologie anul asta (clasa a10-a). Știu că nu un răspuns ca acesta căutai, însă poate mai vorbim happy
Cât despre manual cu exerciții nu știu, am întrebat pe la librării însă nu prea am găsit nimic.