| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea, va rog, sa faceti o lista cu toate operele lui Feodor Dostoievski? Si sa scrieti la denumirea fiecaruia ce anume e: roman s.a.m.d.

1 răspuns:
| Dumnezău a răspuns:

Dar e greu, ma rog, sa dai o cautare pe Wikipedia si sa te informezi pe pagina autorului, lucru ce nu dureaza mai mult de 2 minute, despre subiectul asta? Prea multa comoditate, bre! Sau, si mai bine goleste ciorapu' si cumpara-i toata bibliografia, asa ai si un progres incomensurabil dpdv literar.